KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15027027
nr 1502 7027
Francisco Corcuera
(f. 1944), Chile
Blandteknik, Komposition. Signerad, daterad -91, mixed media/paper. Bladets mått: 91x63 cm, yttermått inklusive ram: 105x76 cm
Francisco Corcuera, konstnär född 1944.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 14 november 2022
kl 18:38:18
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr